تبلیغات
بیا به ما سر بزن خوشحال میشم - امكان ارسال پیام كوتاه مجانی از طریق اینترنت
 
بیا به ما سر بزن خوشحال میشم
 

از آنجایی که خیلی ها دنبال یه سایت برای ارسال اس ام اس می گردند . امروز قصد داریم تا به معرفی یک سایت بسیار قوی در این زمینه بپردازیم .

 

از مزیت های بزرگی که این سایت داره و میشه گفت اونو از دیگر سایتهای مشابه خارجی و ایرانی جدا کرده میشه به موارد زیر اشاره کرد :

 • ارسال اس ام اس از طرف گوشی خودتان !

 • اس ام اس هایی بدون تبلیغات

 • ارسال اس ام اس به سراسر جهان

 • امكان ارسال پیام كوتاه در زمان و تاریخ مشخص

 • امکان ارسال اس ام اس های طولانی

 • اطلاع از وضعیت پیامهای ارسال شده یا Delivery Report

 • امکان اضافه کردن دفترچه تلفن

 • امكان ارسال پیام گروهی

 • امکان کسب اعتبار از طریق ارسال دعوت نامه برای دوستان خود

 • مدیریت پیامهای ارسال شده

 • امكان ارسال پیام كوتاه از طرف نام خود یا ….

حال به شرح هر یك از موارد فوق می پردازیم :

 

ارسال اس ام اس از طرف گوشی خودتان ! :

اگر تا به حال از طریق اینترنت اقدام به ارسال پیام كوتاه كرده باشید ، حتما دیده اید كه اس ام اس های ارسالی شما از طرف شماره ای شبیه ۳۰۰۰۷۹۸۵ و یا گزینه های مشابه ارسال میشه كه شماره شركتی است كه از خدمات پیام كوتاه استفاده می كنید .

و همیشه SMSهای شما از طرف آن شركت ارسال می شود .

این موضوع چند عیب اساسی دارد و البته یك مزیت !

مزیتش اینه كه شماره موبایل شما مخفی می مونه و می تونید اس ام اس های ناشناس ارسال كنید ….ولی از آنجایی كه خیلی ها جنبه این كار رو ندارند و اقدام به ایجاد مزاحمت برای دیگران از این طریق نمودند ، تمامی سایتهای ایرانی در حالت اس ام اس های رایگان شماره شما را نیز نمایش می دهند . پس اگه دنبال سایتی ایرانی هستید كه بتونید باهاش اس ام اس های مخفی و بدون تبلیغات و البته رایگان بفرستید باید بگم كه چنین چیزی وجود نداره ! چند سایت خارجی نیز این امكان را داشتند ولی مخابرات ایران اس ام اس های ارسالی اونا رو مسدود كرده ….

اما اگر واقعا تو فكرتون این باشه كه فقط برای این از اینترنت پیام كوتاه ارسال می كنید كه هزینه ارسال پیام كوتاه موبایل رو ندید و یا اینكه چون تایپ با صفحه كلید برای ارسال اس ام اس ، خیلی راحت تره … از اینگونه سایتها استفاده می كنید ، سایتی كه قصد معرفی آن را داریم این آرزوی شما را برآورده می سازد .

به نظر من ارسال اس ام اس های مخفی تنها مزیتش همینه كه بخواهید كسی رو اذیت كنید همین ! شما فایده دیگری هم براش می شناسین ؟

برای من كه ارسال اس ام اس های ناشناس اصلا جالب نیست … چون همیشه می بایست قسمتی از پیامم رو به معرفی خودم اختصاص بدم ….فرض كنید ، قصد دارید به دوستتان مطلبی را یادآوری كنید مطمئنا می بایست در اول یا اخر SMS خود نام خود را نیز ببرید كه شخص متوجه شود SMS را شما برای وی فرستادید .

(البته با استفاده از یكی دیگر از امكانات این سایت قادرید تا پیامهای كوتاه خود را به جای اینكه از طرف شماره خود بفرستید از طرف نام خود یا فرد دیگری بفرستید كه در ادامه به توضیح آن می پردازیم ….)

اما سایتی كه قصد معرفی آن را داریم به شیوه ای باور نكردنی ، اس ام اس را از طرف گوشی شما ارسال می كند …..

دقیقا مثل اینكه شما با گوشی خودتان اقدام به ارسال SMS كرده اید …. طرف مقابل شماره ارسال كننده را شماره موبایل شما خواهد دید …. نه ۳۰۰۰۰ و غیره ….

این موضوع برای من خیلی جالب بود … مزیت دیگر این سایت اینه چون اس ام اس رو از طرف گوشی شما ارسال می كنه اگر طرف به اس ام اس شما جواب بدهد جواب آن به دستان خواهد رسید در صورتی كه در دیگر سیستمها به دلیل استفاده از شماره های شركتهای ارسال اس ام اس ، پیام در صورت جواب داده شدن به دست شما نمی رسه !

حالا خودتون بگید ارسال اس ام اس مخفی بهتره یا ارسال اس ام اس از طرف گوشی شما ؟

اس ام اس هایی بدون تبلیغات :

مزیت دوم و بسیارعالی این سایت ، ارسال sms هایی بدون تبلیغات است …. که مطمئنا میتونه جالب باشه . شما خودتون سایتی رو سراغ دارید كه بدون هیچ تبلیغی بتونید اس ام اس رابگان باهاش بزنید ؟ مطمئنا نه !

اما این سایت پیام های شما را بدون تبلیغات ارسال می كند !

البته در حالت عادی SMS های ارسالی حاوی تبلیغات است كه شما میتوانید با انتخاب گزینه ای تبلیغات را حدف كنید . این كار Credit بیشتری را مصرق خواهد كرد .


ارسال اس ام اس به سراسر جهان :

مزیت دیگر این سایت امکان ارسال اس ام اس به حدود ۱۹۰ کشور جهان است … (دقیقا برعکس اکثر سایتهای ایرانی که تنها امکان ارسال پیام کوتاه رو فقط برای ایران دارند) .

امکان ارسال اس ام اس های طولانی :

عیب بزرگ دیگری که اکثر سایتهای اس ام اس ایرانی دارند اینه که شما فقط می توانید اس ام اس هایی با کاراکترهای ازپیش تعریف شده بفرستید . و اگر اس ام اس شما بیشتر از از آن تعداد بشود تنها تا همان محدودیت کاراکتر ارسال خواهد شد و شما مجبورید تا بقیه پیام خود را مجددا برای شخص ارسال کنید . در حالی که در این سایت اگر پیامهای شما بیشتر از كاراكترهای تعریف شده بشود ، اس ام اس شما به طور اتوماتیک به چند قسمت قسمت می شود … (دقیقا همانند اس ام اس های طولانی که با موبایل ارسال می کنید)
اطلاع از وضعیت پیامهای ارسال شده یا Delivery Report:

یکی دیگر امکانات جالبی که این سایت به شما ارائه می دهد ، امکان اطلاع از وضعیت پیام (Delivery Report) می باشد . توجه داشته باشید که پیامی که در همه سایتها مبنی بر ارسال موفقیت آمیز پیام شما ، پس از ارسال به نمایش در می آید به معنای Delivery Report نمی باشد بلکه آن پیغام تنها شما را از ارسال موفقیت آمیز پیام به سرور سایت مطلع می کند ، نه گزارش پیام رسیده به شخص .

به خاطر همین موضوع است که مثلا شما در سایتی اقدام به ارسال sms می کنید و سایت نیز به شما پیغام می دهد که پیام شما ارسال شده است در حالی که به دلیل بروز مشكلاتی ،هیچ وقت آن پیام به دست دوستتان نمی رسد ! (مشکلی که حتما به آن برخورد کرده اید) . همچنین اگر پیام شما با موفقیت ارسال شود ولی مثلا مشترک مورد نظر در دسترس نباشد و یا گوشی فرد خاموش باشد . تنها هنگامی که فرد اس ام اس را مشاهده کند به شما اطلاع می دهد که پیام شما به دست وی رسیده است . تا کنون من تنها در یک سایت ایرانی دیده بودم که Delivery Report خودشو فعال کرده بود .


امکان اضافه کردن دفترچه تلفن 

با استفاده از این قابلیت قادرید تا شماره دوستان و آشنایان خود را وارد کرده تا هنگام ارسال SMS برای آنها نیازی به حفظ شماره موبایل و تایپ شماره های آنها نداشته باشید . البته این بخش در اکثر سایتهای ایرانی و خارحی ارائه دهنده SMS نیز وجود دارد .


امکان کسب اعتبار از طریق ارسال دعوت نامه برای دوستان خود :

حتما برای شما نیز این سوال پیش آمده که چه مقدار پیام کوتاه می توان با این سایت ارسال کرد . شما پس از ثبت نام قادر به ارسال تعداد محدودی پیام کوتاه می باشید اما نگران نباشید ، شما می توانید با ارسال دعوت نامه برای دوستانتان برای خود اعتبار کسب کنید . پس زیاد نگران نباشید … خدا بزرگه ….

امكان ارسال پیام كوتاه در زمان و تاریخ مشخص :

یكی دیگر از مزیتهای جالب این سایت اینه كه شما می تونید یك پیام را هم اكنون ارسال كنید ولی در زمان و تاریخی مشخص به دست دوستتان برسد !

مثلا فرض كنید می خواهید به مناسبت جشن تولد دوستتان ، یك پیام كوتاه برای وی ارسال كنید تا در هنگام جشن تولد ، مشاهده كند …..مطمئنا وقتی در كنار دوستتان نشسته اید و موبایلی نیر در دستتان نیست و دوستتان SMS شما را دریافت می كند ، تعجب خواهد كرد ….

همچنین می توانید پیامی را برای نیمه های شب برای دوستتان ارسال كنید تا وی را از خواب بیدار كنید ! در حالی كه همان موقع شما در خواب هستید !

و هزاران فكر خفن دیگه كه خودتون بهتر می دونید … (دو نقطه دی)


امكان ارسال پیام گروهی :

یكی دیگر از قابلیتهای جالب این سایت امكان ارسال یك پیام برای تعداد زیادی از دوستانتان است ، مطمئنا این بخش هنگام ارسال پیامهای تبریك (مثل سال نو) به دردتون می خوره .

مدیریت پیامهای ارسال شده :

همچنین در بخش دیگری كه در سایت وجود دارد ، SMS هایی كه قبلا ارسال كرده ای آرشیو شده اند كه قادرید اولا در این قسمت از وضعیت ارسال پیام آن مطلع شده و آن را از لیست اس ام اس های ارسال شده خود پاك كنید .

البته این بخش هر ۱۰ روز یكبار به صورت اتوماتیك توسط سایت پاك می شود

اگر می خواهید نمونه ای از پیامهای كوتاه خود را داشته باشید ، هنگام ارسال پیام ، با انتخاب گزینه Copy ، یك كپی از پیامی كه ارسال كردید به ایمیل شما ارسال می شود .

امكان ارسال پیام كوتاه از طرف نام خود یا …. :

یكی دیگر از امكانات بسیار جالب این سایت ، امكان ارسال پیامهای كوتاه از طرف نام خود یا هر نام دیگری كه شما تعیین می كنید به مخاطب است .

بگذارید بیشتر توضیح دهم .

به طور مثال فرض كنید ، در هنگام ارسال تعیین می كنید كه پیام كوتاه از طرف نام intersoft.mihanblog.com یا هر نام دیگری كه مد نظر دارید ، ارسال شود .

پس از اینكه پیام را ارسال كردید و فرد پیام را مشاهده نماید ، به جای مشاهده شماره ارسال كننده ، نامی را كه شما تعیین كرده بودید را خواهد دید ! و هیچ شماره ای را پیدا نخواهد كرد …جالب اینجاست كه اینگونه SMS ها حتی قابل پاسخگویی توسط مخاطب نیست و در صورت Replay كردن فرد با پیغام خطا مواجه می شود ! (چون شماره ای برای ارسال وجود نداره كه بخواد به اون ارسال بشه )

حتی كسانی كه دنبال ارسال پیامهای كوتاه كاملا مخفی هستند می تونند با استفاده از قابلیت یك پیام واقعا مخفی ارسال كنند …

حتی می تونید مثلا نام ارسال كننده رو Amoo بزنید …. به طور حتم فرد مخاطب فكر می كند این پیام را عمویش برای وی ارسال كرده …. ویا هزاران فكر خفن دیگه !

با توضیحات ارائه داده اگه شما نیز قصد داربد تا از امكانات فوق العاده این سایت برای ارسال پیامهای كوتاه خود استفاده كنید برای ثبت نام مراحل زیر را طی كنید :

برای شروع ثبت نام ابتدا به

پس از انتخاب كشور ایران و درج شماره تلفن همراه خود (البته بدون صفر اول اون) به پر كردن بقیه گزینه ها بپردازید .

دقت داشته باشید پركردن همگی كادرهای ذكر شده الزامی است و همچنین آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را به طور صحیح وارد كنید . زیرا لینك و كد فعال سازی به ترتیب به ایمیل و شماره همراهتان ارسال خواهد شد . در آخر می بایست حتما گزینه I agree with the General Conditions را انتخاب كرده یا به اصطلاح تیك بزنید .

اگر فرم را به صورت صحیح پر كرده باشید ، یك ایمیل حاوی یك لینك فعال سازی حساب كاربری شما برایتان ارسال می شود ، كافی است بر روی لینك مورد نظر كلیك كنید ، سپس وارد صفحه ای خواهید شد كه پس از تایید آن یك شماره فعال سازی برای تلفن همراهتان ارسال می گردد ، كافی است آن را در كادر موردنظر درج كنید

راستی اسم سایت رو یادم رفت بگم ….. SMScity یا همون شهر اس ام اس !

 

 ورود به صفحه ثبت نام

این صفحه مراجعه كنید
نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 19 خرداد 1386 01:06 ق.ظ
سلام
وبلاگ خوبی دارید

یزدان یارتان
چهارشنبه 9 خرداد 1386 07:05 ق.ظ
با سلام و خسته نباشید
از مطالب قشنگتون ممنونم و براتون ارزوی توفیق روز افزون دارم
ایام سوگواری فاطمیه رو به شما سرور گرامی تسلیت عرض میکنم
موفق باشید
یا علی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :